Alle vervoerders

Marktaandeel en groei per vervoerder

22.521
Totaal pakketpunten
+9.831
Sinds 2025-W47
+77.5%
Totale groei
11
Vervoerders

Marktaandeel per vervoerder

Groei per vervoerder

PostNLPostNL
4.933+503+11.4%
DHLDHL
4.746+488+11.5%
FedExFedEx
2.483+2483+0.0%
DPDDPD
2.398+411+20.7%
VintedGoVintedGo
2.388+537+29.0%
AmazonAmazon
1.917+1917+0.0%
InPostInPost
1.325+1325+0.0%
GLSGLS
975+975+0.0%
ViaTimViaTim
842+842+0.0%
DeBurenDeBuren
277+113+68.9%
BudbeeBudbee
237+237+0.0%

Ontwikkeling alle vervoerders over tijd

Wekelijkse verandering per vervoerder

Wekelijkse data per vervoerder

WeekAmazonBudbeeDHLDPDDeBurenFedExGLSInPostPostNLViaTimVintedGoTotaal
2026-W441.917(-7)2374.746(+9)2.398(+37)277(+7)2.483(+488)975(+4)1.325(-22)4.933(+33)842(+93)2.388(-20)22.521
2026-W431.924(+15)2374.737(+20)2.361(+13)270(+3)1.995(+84)971(-1)1.347(+14)4.900(+10)749(-2)2.408(+2)21.899
2026-W421.909(+18)2374.717(-9)2.348(-16)267(+2)1.911(-29)972(-1)1.333(-4)4.890(+11)751(+98)2.406(+11)21.741
2026-W411.891(+670)2374.726(+1)2.364(+29)265(+11)1.940(-22)973(+1)1.337(+55)4.879(-2)653(-2)2.395(-10)21.660
2026-W401.221(+1)2374.725(-2)2.335(+1)254(+1)1.962(+4)972(+1)1.282(-12)4.881(-1)6552.40520.929
2026-W391.220(-960)237(-191)4.727(+46)2.334(-4)253(+10)1.958(+1958)971(-3)1.294(+107)4.882(-5)655(+31)2.405(+2)20.936
2026-W382.1804284.681(+22)2.338(-6)243(+1)0974(+1)1.187(-23)4.887(-15)624(+74)2.403(+10)19.945
2026-W372.1804284.659(+40)2.344(+52)242(-2)0973(+1)1.210(+87)4.902(-12)550(+18)2.393(-24)19.881
2026-W362.1804284.619(+38)2.292(+26)244(+4)0972(+2)1.123(+3)4.914(+5)532(+53)2.417(+2)19.721
2026-W352.1804284.581(+90)2.266(-251)240(+2)0970(+96)1.120(+76)4.909(+13)479(+22)2.415(+2)19.588
2026-W342.1804284.491(+76)2.517(+47)238(+3)08741.044(+31)4.896(+10)457(+24)2.413(+9)19.538
2026-W332.1804284.415(+39)2.470(+33)235(+2)0874(-94)1.013(+25)4.886(+1)433(+1)2.404(+2)19.338
2026-W322.1804284.376(-19)2.437(+31)233(+6)0968988(+9)4.885(-4)432(-1)2.402(+7)19.329
2026-W312.180(+461)4284.395(-29)2.406(-23)227(+3)0968979(-4)4.889(+1)433(+4)2.395(+6)19.300
2026-W301.719(-17)4284.424(-59)2.429(-48)224(+6)0968(-1)983(-23)4.888(+10)429(+3)2.389(+1)18.881
2026-W291.736428(-2)4.483(-91)2.477(-34)218(+2)09691.006(+11)4.878(+12)426(+9)2.388(+10)19.009
2026-W281.736430(-2)4.574(+3)2.511(-26)216(+4)0969995(+82)4.866(+1)417(-2)2.378(+7)19.092
2026-W271.736(+27)4324.571(-24)2.537(-38)212(+6)0969(+2)913(-99)4.865(+12)4192.371(+2)19.025
2026-W261.709(+2)4324.595(+18)2.575(-24)206(+6)0967(-2)1.0124.853(+29)419(+9)2.369(+11)19.137
2026-W251.707(+53)4324.577(+48)2.599(-19)200(+5)09691.012(+16)4.824(+13)410(-4)2.358(-11)19.088
2026-W241.654(-29)4324.529(+9)2.618(+7)195(+2)0969(+2)996(-20)4.811(+18)414(+6)2.369(+13)18.987
2026-W231.683(+35)432(-47)4.520(+7)2.611(+20)193(+2)0967(+4)1.016(+50)4.793(+11)408(+4)2.356(+2)18.979
2026-W221.648(+8)479(+47)4.513(-1)2.591(+5)191(+3)0963(+1)966(+5)4.782(+11)404(+2)2.354(+8)18.891
2026-W211.640(+6)432(-47)4.514(+19)2.586(+10)188(+2)0962(-1)961(-12)4.771(+7)402(+1)2.346(+19)18.802
2026-W201.634(+18)4794.495(+28)2.576(-3)186(+4)0963973(-8)4.764(+27)401(-1)2.327(+11)18.798
2026-W191.616(+5)479(+202)4.467(+35)2.579(+193)182(+2)0963(+2)981(+35)4.737(+7)402(-4)2.316(+5)18.722
2026-W181.611(+11)277(-1)4.432(-56)2.386(-20)180(+4)0961(-2)946(-14)4.730(+20)406(+6)2.311(+17)18.240
2026-W171.600(-7)278(-6)4.488(-15)2.406(+65)176(+1)0963(+1)960(+12)4.710(+10)400(+11)2.294(+21)18.275
2026-W161.607(+62)2844.503(+25)2.341(-13)175(+2)0962(+1)948(+23)4.700(+14)3892.273(+25)18.182
2026-W151.545(+18)284(+2)4.478(+8)2.354(+43)173(+2)0961925(-18)4.686(+10)389(-3)2.248(+23)18.043
2026-W141.527(-5)282(+86)4.470(+11)2.311(+2)171(+1)0961(+1)943(+1)4.676(+21)392(-1)2.225(+2)17.958
2026-W131.532(+7)196(+196)4.459(+6)2.309(-8)1700960(-3)942(+942)4.655(+16)393(+393)2.223(+23)17.839
2026-W121.525(+5)04.453(+21)2.317(+111)170(+2)0963(+1)04.639(+14)02.200(+23)16.267
2026-W111.520(-33)04.432(+25)2.206(+60)1680962(+1)04.625(+19)02.177(+22)16.090
2026-W101.553(+336)04.407(-4)2.146(+58)168(+1)0961(+2)04.606(+5)02.155(+26)15.996
2026-W091.21704.411(+184)2.088(+11)167(-1)0959(+55)04.601(+11)02.129(+7)15.572
2026-W081.21704.227(-111)2.077(-5)168(+3)0904(-52)04.590(+13)02.122(+11)15.305
2026-W071.21704.338(-45)2.082(-17)1650956(+6)04.577(+17)02.111(+25)15.446
2026-W061.21704.383(+20)2.099(+36)165(-3)0950(+1)04.560(+1)02.086(+16)15.460
2026-W051.21704.363(+26)2.063(+1)1680949(+2)04.559(+16)02.070(+40)15.389
2026-W041.21704.337(+4)2.062(+25)168(+1)0947(+1)04.543(+14)02.030(+29)15.304
2026-W031.21704.333(+23)2.037(+4)1670946(+946)04.529(+2)02.001(+4)15.230
2026-W021.217(+1217)04.310(+167)2.033(+161)167(-2)0004.527(-11)01.997(+15)14.251
2026-W01004.143(-27)1.872(-28)1690004.538(+1)01.982(+11)12.704
2025-W52004.170(-113)1.900(-38)1690004.537(+23)01.971(+15)12.747
2025-W51004.283(-24)1.938(-100)1690004.514(+22)01.956(+39)12.860
2025-W50004.307(+21)2.038(-29)169(-3)0004.492(+19)01.917(+30)12.923
2025-W49004.286(+19)2.067(+71)1720004.473(+24)01.887(+13)12.885
2025-W48004.267(+9)1.996(+9)172(+8)0004.449(+19)01.874(+23)12.758
2025-W47004.2581.9871640004.43001.85112.690

Dekking en dichtheid — Nederland

341 gemeenten · bijgewerkt 26-10-2026

Pakketpunten

22.521

Per 10.000 inwoners

12.8

Per km²

0.54

Dekking binnen 500 m

9.3%

van het landoppervlak

Per vervoerder

Per type locatie

Dekkingsgraad

Aandeel van het landoppervlak binnen loopafstand van een pakketpunt. Berekend in RD New (EPSG:28992), dus in echte meters.

binnen 300 m4.4%
binnen 400 m6.8%
binnen 500 m9.3%

Gemeenten op dichtheid

#GemeenteProvinciePuntenPer 10.000Dekking 500 m
1SchiermonnikoogFriesland332,050.5%
2Noord-BevelandZeeland2128,43.0%
3Baarle-NassauNoord-Brabant1927,76.2%
4Noardeast-FryslânFriesland12627,674.5%
5VlielandFriesland326,040.3%
6HarlingenFriesland4125,651.6%
7OldambtGroningen9525,016.9%
8OoststellingwerfFriesland6224,344.3%
9Midden-DrentheDrenthe8024,094.4%
10HulstZeeland6623,953.9%
11LeudalLimburg8523,868.4%
12SluisZeeland5322,833.5%
13Peel en MaasLimburg9922,89.3%
14StadskanaalGroningen7222,729.3%
15Het HogelandGroningen10521,952.3%
16TwenterandOverijssel7421,939.6%
17VeendamGroningen6021,919.6%
18Súdwest-FryslânFriesland19621,784.2%
19DantumadielFriesland4121,676.3%
20ScherpenzeelGelderland2221,6720.1%
21OpsterlandFriesland6421,526.4%
22TynaarloDrenthe7221,259.3%
23HoogeveenDrenthe11721,0114.2%
24WesterwoldeGroningen5420,934.0%
25VeereZeeland4620,915.2%
26GoesZeeland7820,4511.5%
27DoesburgGelderland2320,4129.3%
28DrutenGelderland3920,4115.5%
29WesterkwartierGroningen13020,386.8%
30BeekLimburg3220,2718.1%
31EerselNoord-Brabant3920,198.5%
32BeeselLimburg2720,110.6%
33WaadhoekeFriesland9219,975.9%
34Midden-GroningenGroningen12119,96.4%
35HaaksbergenOverijssel4819,756.8%
36HengeloOverijssel16019,7232.7%
37WoensdrechtNoord-Brabant4319,658.0%
38ZundertNoord-Brabant4319,55.7%
39TholenZeeland5019,415.2%
40HalderbergeNoord-Brabant5919,310.4%
41Schouwen-DuivelandZeeland6519,273.6%
42HellendoornOverijssel6919,218.1%
43AlblasserdamZuid-Holland3919,1356.1%
44LisseZuid-Holland4419,1233.1%
45LeeuwardenFriesland24218,9612.7%
46RoerdalenLimburg3918,968.9%
47EemsdeltaGroningen8718,884.5%
48HardenbergOverijssel11518,877.7%
49AlmeloOverijssel13718,8429.7%
50TytsjerksteradielFriesland6018,837.5%
51AchtkarspelenFriesland5218,687.6%
52WeststellingwerfFriesland4818,644.1%
53AltenaNoord-Brabant10618,638.0%
54BoxtelNoord-Brabant6118,4612.3%
55EmmenDrenthe19718,410.3%
56De Fryske MarrenFriesland9518,373.7%
57West BetuweGelderland9518,338.8%
58ZwartewaterlandOverijssel4218,218.5%
59LopikUtrecht2618,176.0%
60OmmenOverijssel3318,152.4%
61Aa en HunzeDrenthe4618,073.3%
62NoordoostpolderFlevoland8517,982.8%
63SteenwijkerlandOverijssel8017,974.9%
64BerkellandGelderland7817,915.5%
65Heeze-LeendeNoord-Brabant2917,795.5%
66Goeree-OverflakkeeZuid-Holland8817,584.6%
67Oude IJsselstreekGelderland6917,538.2%
68BronckhorstGelderland6317,53.3%
69Kaag en BraassemZuid-Holland4917,4711.5%
70PuttenGelderland4317,437.2%
71SteenbergenNoord-Brabant4317,334.5%
72RhenenUtrecht3517,2812.5%
73CoevordenDrenthe6117,273.8%
74DalfsenOverijssel5017,234.4%
75NieuwkoopZuid-Holland5017,2110.3%
76DinkellandOverijssel4517,115.9%
77MaasgouwLimburg4117,1113.9%
78WesterveldDrenthe3316,962.3%
79ZaltbommelGelderland4916,9513.9%
80OpmeerNoord-Holland2016,97.1%
81RaalteOverijssel6416,876.2%
82MeppelDrenthe5716,7316.9%
83Alphen-ChaamNoord-Brabant1716,653.9%
84MoerdijkNoord-Brabant6216,66.7%
85TerneuzenZeeland9016,535.9%
86Valkenburg aan de GeulLimburg2716,513.9%
87PekelaGroningen2016,399.8%
88TerschellingFriesland816,340.4%
89NoordenveldDrenthe5116,324.2%
90StaphorstOverijssel2816,284.5%
91MolenlandenZuid-Holland7216,267.5%
92Etten-LeurNoord-Brabant7216,2517.9%
93BorseleZeeland3716,235.0%
94AmelandFriesland616,140.7%
95LelystadFlevoland13016,142.6%
96DrontenFlevoland6716,122.7%
97WestervoortGelderland2416,0344.6%
98Hof van TwenteOverijssel5615,995.0%
99SmallingerlandFriesland9015,9914.1%
100Oost GelreGelderland4715,98.1%
101De WoldenDrenthe3915,893.2%
102Olst-WijheOverijssel2915,873.5%
103BeekdaelenLimburg5715,8421.1%
104EnschedeOverijssel25415,8325.3%
105NunspeetGelderland4415,86.6%
106Loon op ZandNoord-Brabant3715,7212.0%
107EpeGelderland5215,675.0%
108SchagenNoord-Holland7315,657.7%
109Bodegraven-ReeuwijkZuid-Holland5515,649.4%
110DeurneNoord-Brabant5115,598.8%
111Son en BreugelNoord-Brabant2715,5914.3%
112BeverwijkNoord-Holland6615,5634.8%
113BrunssumLimburg4315,5332.2%
114OldebroekGelderland3715,536.2%
115TubbergenOverijssel3315,514.2%
116BrummenGelderland3215,425.3%
117HeerenveenFriesland7815,367.4%
118HeerlenLimburg13315,3348.3%
119Hendrik-Ido-AmbachtZuid-Holland4815,3153.3%
120Sittard-GeleenLimburg14015,2331.4%
121HillegomZuid-Holland3415,2226.8%
122WierdenOverijssel3715,147.3%
123VenloLimburg15315,0317.5%
124OldenzaalOverijssel481535.0%
125ApeldoornGelderland24814,9811.5%
126AssenDrenthe10214,8717.0%
127MedemblikNoord-Holland6714,846.4%
128ZoeterwoudeZuid-Holland1314,8315.1%
129WeertLimburg7414,7713.1%
130DoetinchemGelderland8614,7622.1%
131ZutphenGelderland7114,7630.3%
132BladelNoord-Brabant3014,717.4%
133AalsmeerNoord-Holland4714,724.6%
134HarderwijkGelderland7214,724.1%
135Hollands KroonNoord-Holland7114,662.5%
136VoorstGelderland3614,667.0%
137TielGelderland6214,6528.8%
138RoermondLimburg8514,5918.9%
139Bergen (L.)Limburg1914,574.0%
140Den HelderNoord-Holland8214,566.8%
141OudewaterUtrecht1514,549.3%
142ElburgGelderland3414,5213.2%
143Stede BroecNoord-Holland3214,4828.3%
144GoirleNoord-Brabant3514,4613.7%
145DeventerOverijssel14614,4217.3%
146MaashorstNoord-Brabant8214,3911.0%
147OverbetuweGelderland7014,3913.3%
148BestNoord-Brabant4314,3422.0%
149AaltenGelderland3914,327.5%
150Rijssen-HoltenOverijssel5514,319.9%
151NijkerkGelderland6314,2717.4%
152Echt-SusterenLimburg4614,267.8%
153BernhezeNoord-Brabant4514,2210.9%
154ZevenaarGelderland6214,1712.6%
155SteinLimburg3514,1627.6%
156RijswijkZuid-Holland7814,1357.4%
157RidderkerkZuid-Holland6514,0735.6%
158OisterwijkNoord-Brabant37146.5%
159TexelNoord-Holland19141.3%
160KerkradeLimburg6213,9542.9%
161West Maas en WaalGelderland2713,887.1%
162VughtNoord-Brabant3713,8110.2%
163Berg en DalGelderland4813,7210.1%
164AlmereFlevoland29913,7119.3%
165ZeewoldeFlevoland3113,682.1%
166MontfoortUtrecht1913,656.7%
167Bergen op ZoomNoord-Brabant9213,6317.4%
168WinterswijkGelderland3913,633.6%
169Eijsden-MargratenLimburg3513,5910.4%
170LandgraafLimburg5013,5930.4%
171MiddelburgZeeland6613,5521.4%
172KapelleZeeland1713,46.0%
173SomerenNoord-Brabant2613,367.7%
174LosserOverijssel3013,35.0%
175DordrechtZuid-Holland15913,2921.9%
176Sint-MichielsgestelNoord-Brabant3913,2712.4%
177ReimerswaalZeeland3013,253.5%
178DongenNoord-Brabant3513,2416.3%
179HelmondNoord-Brabant12413,2132.5%
180GorinchemZuid-Holland4913,1733.4%
181BredaNoord-Brabant24213,130.2%
182RenkumGelderland4113,0913.2%
183BarneveldGelderland7913,0710.3%
184GroningenGroningen30813,0623.0%
185LochemGelderland4413,045.2%
186TilburgNoord-Brabant29212,9929.9%
187KampenOverijssel7212,978.4%
188NoordwijkZuid-Holland5712,9412.0%
189Hoeksche WaardZuid-Holland11312,927.8%
190VaalsLimburg1312,8712.8%
191UrkFlevoland2812,864.0%
192BorneOverijssel3012,8521.9%
193VlissingenZeeland5712,852.2%
194VoerendaalLimburg1612,8511.4%
195BaarnUtrecht3212,8214.3%
196GeertruidenbergNoord-Brabant2812,7620.3%
197NederweertLimburg2212,744.1%
198WaalwijkNoord-Brabant6212,715.6%
199Voorne aan ZeeZuid-Holland9312,699.8%
200DrechterlandNoord-Holland2512,685.0%
201MaastrichtLimburg15412,6739.5%
202VenrayLimburg5512,616.1%
203BunschotenUtrecht2812,5712.1%
204Land van CuijkNoord-Brabant11412,537.0%
205AstenNoord-Brabant2112,475.3%
206ValkenswaardNoord-Brabant3912,4311.5%
207Borger-OdoornDrenthe3112,273.5%
208RucphenNoord-Brabant2812,218.9%
209BurenGelderland3312,28.3%
210WestlandZuid-Holland13812,223.4%
211ArnhemGelderland19812,0727.3%
212SliedrechtZuid-Holland3112,0642.0%
213s-HertogenboschNoord-Brabant19012,0627.7%
214Wijk bij DuurstedeUtrecht2912,0414.6%
215NijmegenGelderland21512,0152.2%
216LingewaardGelderland5611,9614.4%
217NissewaardZuid-Holland10211,917.7%
218Den HaagZuid-Holland65411,857.6%
219OssNoord-Brabant10911,7214.6%
220SoestUtrecht5511,7218.8%
221KrimpenerwaardZuid-Holland6611,657.4%
222Krimpen aan den IJsselZuid-Holland3411,5653.9%
223BeuningenGelderland3011,5513.9%
224HaarlemmermeerNoord-Holland18111,5515.8%
225Dijk en WaardNoord-Holland9911,5123.1%
226Mook en MiddelaarLimburg911,511.5%
227De Ronde VenenUtrecht5111,419.7%
228PurmerendNoord-Holland9511,4115.3%
229EindhovenNoord-Brabant27011,3246.0%
230MontferlandGelderland4111,298.2%
231HattemGelderland1411,2813.7%
232MeierijstadNoord-Brabant9411,2210.7%
233EnkhuizenNoord-Holland2111,193.6%
234RotterdamZuid-Holland74311,1827.5%
235ZwolleOverijssel14611,1822.5%
236HeerdeGelderland2111,166.0%
237WormerlandNoord-Holland1810,998.0%
238Geldrop-MierloNoord-Brabant4410,9626.0%
239KoggenlandNoord-Holland2510,967.4%
240NieuwegeinUtrecht7010,9649.2%
241BoekelNoord-Brabant1210,957.5%
242ErmeloGelderland3010,946.0%
243VijfheerenlandenUtrecht6410,949.4%
244PapendrechtZuid-Holland3510,8652.6%
245OosterhoutNoord-Brabant6110,8515.3%
246AmersfoortUtrecht17210,8338.3%
247DrimmelenNoord-Brabant3010,85.1%
248HeumenGelderland1810,7912.2%
249RoosendaalNoord-Brabant8310,7516.4%
250AlkmaarNoord-Holland12010,7415.3%
251Gulpen-WittemLimburg1510,727.0%
252MaasdrielGelderland2710,79.3%
253HoornNoord-Holland8010,6823.2%
254GoudaZuid-Holland8010,6757.2%
255HuizenNoord-Holland4410,6126.8%
256WageningenGelderland4210,5916.2%
257Utrechtse HeuvelrugUtrecht5310,558.8%
258Reusel-De MierdenNoord-Brabant1410,544.9%
259Ouder-AmstelNoord-Holland1510,5214.0%
260LarenNoord-Holland1210,517.1%
261EdeGelderland12610,496.6%
262Alphen aan den RijnZuid-Holland11810,4816.2%
263VelsenNoord-Holland7110,3420.2%
264RhedenGelderland4510,299.7%
265WaterlandNoord-Holland1810,214.6%
266VeenendaalUtrecht6910,1955.2%
267OostzaanNoord-Holland1010,1111.5%
268Bergen (NH.)Noord-Holland3010,086.5%
269De BiltUtrecht4410,0610.2%
270Horst aan de MaasLimburg429,94.8%
271VlaardingenZuid-Holland739,8937.0%
272WoerdenUtrecht529,7712.5%
273WijchenGelderland409,6813.5%
274BergeijkNoord-Brabant189,664.8%
275Gemert-BakelNoord-Brabant309,666.3%
276MeerssenLimburg189,6518.6%
277WoudenbergUtrecht139,656.1%
278UithoornNoord-Holland299,6228.7%
279VeldhovenNoord-Brabant449,6126.8%
280HeusdenNoord-Brabant439,538.6%
281CranendonckNoord-Brabant209,385.9%
282LaarbeekNoord-Brabant219,2811.1%
283ZeistUtrecht619,2524.0%
284Capelle aan den IJsselZuid-Holland629,2168.2%
285DuivenGelderland239,1514.7%
286LeusdenUtrecht289,1210.0%
287DelftZuid-Holland959,0754.6%
288RenswoudeUtrecht59,075.5%
289LeidenZuid-Holland1159,0564.5%
290SchiedamZuid-Holland719,0252.5%
291Gilze en RijenNoord-Brabant248,976.0%
292HilversumNoord-Holland838,9526.7%
293ZaanstadNoord-Holland1418,9331.4%
294DiemenNoord-Holland288,9231.3%
295WaddinxveenZuid-Holland268,8820.2%
296ZuidplasZuid-Holland398,8413.2%
297Hardinxveld-GiessendamZuid-Holland168,7519.9%
298HeilooNoord-Holland218,7425.1%
299UtrechtUtrecht3218,7247.0%
300SimpelveldLimburg98,7113.1%
301ZwijndrechtZuid-Holland398,733.5%
302HeemskerkNoord-Holland348,6821.9%
303ZoetermeerZuid-Holland1088,552.6%
304Neder-BetuweGelderland218,4411.2%
305MaassluisZuid-Holland288,4333.9%
306LeiderdorpZuid-Holland238,3936.1%
307IJsselsteinUtrecht288,2125.1%
308AmsterdamNoord-Holland7558,1939.3%
309Edam-VolendamNoord-Holland297,968.2%
310Pijnacker-NootdorpZuid-Holland447,7922.3%
311HilvarenbeekNoord-Brabant127,732.1%
312KatwijkZuid-Holland517,7230.8%
313CulemborgGelderland227,611.7%
314Midden-DelflandZuid-Holland157,611.5%
315BarendrechtZuid-Holland377,5637.2%
316TeylingenZuid-Holland287,4221.8%
317AmstelveenNoord-Holland687,3624.2%
318HaarlemNoord-Holland1187,2658.1%
319CastricumNoord-Holland267,28.9%
320NuenenNoord-Brabant177,214.1%
321LansingerlandZuid-Holland467,1217.1%
322Gooise MerenNoord-Holland427,0913.0%
323GennepLimburg127,035.1%
324Stichtse VechtUtrecht446,7310.7%
325HeemstedeNoord-Holland186,6149.1%
326AlbrandswaardZuid-Holland176,5916.5%
327BunnikUtrecht106,56.8%
328WassenaarZuid-Holland176,467.7%
329HoutenUtrecht336,4516.3%
330Leidschendam-VoorburgZuid-Holland486,324.2%
331WaalreNoord-Brabant116,311.0%
332VoorschotenZuid-Holland166,1832.5%
333WijdemerenNoord-Holland156,116.0%
334BlaricumNoord-Holland76,0414.0%
335BloemendaalNoord-Holland135,5210.3%
336OirschotNoord-Brabant105,283.8%
337LandsmeerNoord-Holland65,145.1%
338OegstgeestZuid-Holland124,8346.5%
339UitgeestNoord-Holland53,618.9%
340ZandvoortNoord-Holland52,924.4%
341EemnesUtrecht22,172.3%